תאג"ד פרק 4פרק חדש של תאג"ד לצפייה ישירה סדרת הדרמה החדשה של yes, המבוססת על מחלקת תחנת איסוף גדודית בצה"ל שאחראית על הטיפול הרפואי ומברכז עלילת תאג"ד פרק 4 לצפייה ישירה עומדים שמונה חיילים וחיילות שהם החובשים של גדוד 33 צנחנים שנמצא בסוף העולם. התאג"ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים להיות חלק ממנו. אבל מעבר לכל הכיף, יש לחובשים אחריות על שמירת בריאותם של חיילי הגדוד, תחזוק רפואי וטיפול בפצועים בשטח תוך כדי חילופי אש. כל אחד בתחנת האיסוף הגדודית מגיע מעולם משלו. אבל בצבא כמו שרק בצה"ל, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. המקום הזה הוא משפחה, משפחה שתמיד עומדת למבחן. בין השחקנים: תומר קפון, דניאל גל, תום גרציאני, קובי פרג', שירה נאור ועוד.

תקציר תאג"ד פרק 4: דרמה יומית מיוחדת במינה, אותנטית, מרגשת, משעשעת שמתרחשת כולה בצבא. בתוך התאג"ד (מרפאה קרבית), קורים הדברים הכי מרתקים. זה גם המקום היחיד שיש בו מזגן, מקלחות משותפות, הורמונים משתוללים ו...אמבולנס. כשהרופא האהוב של התאג"ד נעלם, החבר'ה מסתבכים ומוצאים את עצמם בסרט שגדול עליהם בכמה מידות ונחשפים לפרשייה שמסכנת אותם.

תאג"ד פרק 4 לצפייה ישירה:
הפרק המלא יעלה בזמן הקרוב בעמוד זה. שתפו את האתר לחברים ותצפו בפרק ראשונים ולפני כולם. תעקבו אחרינו והישארו מעודכנים.

נטרלו את חוסם הפרסומות באתר על מנת שיוצג עבורכם התוכן המבוקש.ראשונים ברשת: הפרק המלא זמין עכשיו לצפייה מהמחשב והנייד! שתפו את האתר לחברים והמשיכו לעקוב אחרינו. המשך צפייה מהנה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מה דעתכם על הפרק?