תאג"ד פרק 14פרק חדש של תאג"ד לצפייה ישירה סדרת הדרמה החדשה של yes, המבוססת על מחלקת תחנת איסוף גדודית בצה"ל שאחראית על הטיפול הרפואי ובמרכז עלילת תאג"ד פרק 14 לצפייה ישירה עומדים שמונה חיילים וחיילות שהם החובשים של גדוד 33 צנחנים שנמצא בסוף העולם. התאג"ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים להיות חלק ממנו. אבל מעבר לכל הכיף, יש לחובשים אחריות על שמירת בריאותם של חיילי הגדוד, תחזוק רפואי וטיפול בפצועים בשטח תוך כדי חילופי אש. כל אחד בתחנת האיסוף הגדודית מגיע מעולם משלו. אבל בצה"ך כמו שרק בצבא, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. המקום הזה הוא משפחה, משפחה שתמיד עומדת למבחן, ואת מבחן התוצאה תוכלו לראות בסדרה. בין השחקנים: תומר קפון, דניאל גל, תום גרציאני, קובי פרג', שירה נאור ועוד.

תקציר תאג"ד פרק 14 - תחבושות: דרמה יומית מיוחדת במינה, אותנטית, מרגשת, משעשעת שמתרחשת כולה בצבא. בתוך התאג"ד (מרפאה קרבית), קורים הדברים הכי מרתקים. זה גם המקום היחיד שיש בו מזגן, מקלחות משותפות, הורמונים משתוללים ו...אמבולנס. כשהרופא האהוב של התאג"ד נעלם, החבר'ה מסתבכים ומוצאים את עצמם בסרט שגדול עליהם בכמה מידות ונחשפים לפרשייה שמסכנת אותם.

תאג"ד פרק 14 לצפייה ישירה

מודעה
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן אינו מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה דרך אתרים המאפשרים זו בצורה חוקית.

נטרלו את חוסם הפרסומות באתר זה, על מנת לצפות בתוכן המבוקש.
שתפו את הפרק לחברים >>
תאג"ד פרק 15 >>

41 תגובות:

 1. אוווו באים עלינו!! אווו ימים יפים!!
  חולה על תאגד

  השבמחק
 2. תודה לכם-:)
  (מישהו יכול להגיד לי אם אין עוד עונות של התאגד,או *באיזו ערוץ זה משודר 'איפה;הוט/יס'

  השבמחק
  תשובות
  1. יס אקשן ימים שני וחמישי בדר"כ

   מחק
  2. ביס ערוץ 12 ימים שני שלישח רביעי וחמישי בשעה 20:30

   מחק
 3. מאוד נהינתי ממנו,(לפעם ראשונה שאני צופה בתכנית..)*(רק אני רוצהלדעת באיזה ערוץ ביס זה משודר,אם זה העונה האחרונה של התאגד???!)

  השבמחק
 4. בן לולו תותח

  השבמחק
 5. תודה אך הפרק נתקע כל פעם..

  השבמחק
 6. תודה רבה אין עליכםםםםםםם

  השבמחק

מה דעתכם על הפרק?