תאג"ד פרק 17פרק חדש של תאג"ד לצפייה ישירה סדרת הדרמה החדשה של yes, המבוססת על מחלקת תחנת איסוף גדודית בצה"ל שאחראית על הטיפול הרפואי ובמרכז עלילת תאג"ד פרק 17 לצפייה ישירה עומדים שמונה חיילים וחיילות שהם החובשים של גדוד 33 צנחנים שנמצא בסוף העולם. התאג"ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים להיות חלק ממנו. אבל מעבר לכל הכיף, יש לחובשים אחריות על שמירת בריאותם של חיילי הגדוד, תחזוק רפואי וטיפול בפצועים בשטח תוך כדי חילופי אש. כל אחד בתחנת האיסוף הגדודית מגיע מעולם משלו. אבל בצה"ך כמו שרק בצבא, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. המקום הזה הוא משפחה, משפחה שתמיד עומדת למבחן, ואת מבחן התוצאה תוכלו לראות בסדרה. בין השחקנים: תומר קפון, דניאל גל, תום גרציאני, קובי פרג', שירה נאור ועוד.

תקציר תאג"ד פרק 17 - הדרקון היהודי: דרמה יומית מיוחדת במינה, אותנטית, מרגשת, משעשעת שמתרחשת כולה בצבא. בתוך התאג"ד (מרפאה קרבית), קורים הדברים הכי מרתקים. זה גם המקום היחיד שיש בו מזגן, מקלחות משותפות, הורמונים משתוללים ו...אמבולנס. כשהרופא האהוב של התאג"ד נעלם, החבר'ה מסתבכים ומוצאים את עצמם בסרט שגדול עליהם בכמה מידות ונחשפים לפרשייה שמסכנת אותם.

תאג"ד פרק 17 לצפייה ישירה

מודעה
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן אינו מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה דרך אתרים המאפשרים זו בצורה חוקית.

30 comments:

 1. שלום גיא ואני מאוד מודים לאתר על העלאת פרקים המהירה והצורך המתמיד להנעים את זמננו. נורא כיף לנו לדעת שיש אתר כמוכם שפועל בנחישות ובמהירות כדי שנוכל להנות ולהמשיך בחיינו בסבבה. גיא מוסר שאף על פי שביקש יותר מקטגוריית האסיתיות שיחקתם אותה כשהגדלתם את קטגורית הרגליים הגדולות.
  תודה לכם וחג שמח

  השבמחק
 2. מלכים אתם, תותחים!!

  השבמחק
 3. תותחים!! תודה רבה:)

  השבמחק
 4. תודהה אין עליכםם

  השבמחק
 5. תודה
  תקשיבו אתם עדיין מלכים לא משנה אם גונבים מכם

  השבמחק
 6. תשובות
  1. Bloodhound Gang - The Bad Touch

   מחק
 7. פצצה כול הכבוד ממש מעדכנים לפני כולם

  השבמחק
 8. איזה שיר של רד הוט הבן של אברי הרופא מנגן בערך באמצע הפרק?

  השבמחק
 9. תודה רבה! חג שמח!

  השבמחק

מה דעתכם על הפרק?