תאג"ד פרק 30פרק חדש של תאג"ד לצפייה ישירה סדרת הדרמה החדשה של yes, המבוססת על מחלקת תחנת איסוף גדודית בצה"ל שאחראית על הטיפול הרפואי ובמרכז עלילת תאג"ד פרק 30 לצפייה ישירה עומדים שמונה חיילים וחיילות שהם החובשים של גדוד 33 צנחנים שנמצא בסוף העולם. התאג"ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים להיות חלק ממנו. אבל מעבר לכל הכיף, יש לחובשים אחריות על שמירת בריאותם של חיילי הגדוד, תחזוק רפואי וטיפול בפצועים בשטח תוך כדי חילופי אש. כל אחד בתחנת האיסוף הגדודית מגיע מעולם משלו. אבל בצה"ל כמו שרק בצבא, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. המקום הזה הוא משפחה, משפחה שתמיד עומדת למבחן, ואת מבחן התוצאה תוכלו לראות בסדרה. בין השחקנים: תומר קפון, דניאל גל, תום גרציאני, קובי פרג', שירה נאור ועוד.

תקציר תאגד פרק 30 - תופעות לוואי: דרמה יומית מיוחדת במינה, אותנטית, מרגשת, משעשעת שמתרחשת כולה בצבא. בתוך התאג"ד (מרפאה קרבית), קורים הדברים הכי מרתקים. זה גם המקום היחיד שיש בו מזגן, מקלחות משותפות, הורמונים משתוללים ו...אמבולנס. כשהרופא האהוב של התאג"ד נעלם, החבר'ה מסתבכים ומוצאים את עצמם בסרט שגדול עליהם בכמה מידות ונחשפים לפרשייה שמסכנת אותם.

תאג"ד פרק 30 לצפייה ישירה

מודעה
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן אינו מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה דרך אתרים המאפשרים זו בצורה חוקית.קבלו את השיר הסיום המרגש של תאגד פרק 30!
המשיכו לעקוב אחרינו

17 תגובות:

 1. תשובות
  1. סדרה מדהימה הקצב סוחף, אחוות החברים למול כל המכשולים הכל במידה טובה חוץ מאובר סקס והתנפלויות מיניות מוגזמות צדק מי שכתב שדניל עשה יותר סקס מכל גבר נשוי כבר 10 שנים...

   מחק
 2. חיפשתי וחיפשתי וחיפשתי... עד שמצאתי את האתר המדהים הזה,היחיד ברשת עם כל הפרקם באיכות מדהימה. נעולה למי שאין yes ורוצה לראות תאגד או שלמי שיש יס וכולם תפסו את הטלוויזיה... אפילו הם מרסמים את השירים שנמצאים בסוף כל פרק! אגיב תגובה זו כאנונימי כי אסור שיגלו את זהותי.

  השבמחק
 3. אתה חנון רציני אדון אנונימי שאסור שיגלו את זהותו

  השבמחק
 4. ה-האתרררררררררררררר!!!!!!!! תודה רבההה לכםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

  השבמחק
 5. תודה על השידורים אלופים. מתי יפתרו את הסאגה עם אלכס והתרופות? זה נמרח ונמרח כבר כל העונה

  השבמחק
  תשובות
  1. טוב זה די ברור שהדיסק און קי שלו נמצא אצל דניאל והוא כנראה עלה על עניין התרופות שמן הסתם לא בטוחות לשימוש 100 אחוז אבל מעדיף להשאר בפרופיל נמוך עד שהסכנה תחלוף מבחינתו... בא לי שאברי יתעורר כבר על החיים שלו, פרידה זה דבר נורא אבל הוא גבר מבוגר עם אחריות וצריך להתמודד כמו אדם בוגר ולא כמו ילד.

   מחק
 6. תודה מגרמניה. נהנה מכל פרק. ברכות למעלים. כל הכבוד. בגרמנית אומרים danke.

  השבמחק
 7. שאפו לכם אתר אשששש

  השבמחק
 8. תודה רבה רבה!!!!!!!!! אתם אלופים נהנת מכל רגע סדרה מדהימה ויש לי הוט אז האתר הזה מדהים זה לא כמו כולם אתם היחידים שעושים נכון!!!! אוהבת. אותכם ואת הסדרה הכי מוצלחת בעולם

  השבמחק
 9. תודה רבה רבה רבה אין עליכםםםםםםםםם

  השבמחק
 10. כל סצנה שנייה סקס ואנשים מזדיינים

  השבמחק

מה דעתכם על הפרק?